-
Cambodian raw curly 5x5 HD and 16 inches
Beautiful raw Cambodian curly wig takes about 2 to 3 weeks to make and can come in natural black, off black or dark brown.- $530.00
- $530.00
- Unit price
- per
-
Cara
Cara's 4x4 HD Wand Curl Wig gives volume and style to make you look and feel fabulous! With 200% density, natural brown color, and a medium cap size to fit, you'll be ready to make a statement and own the spotlight! Flaunt your full,...- $510.00
- $510.00
- Unit price
- per
-
Carissa
Discover the timeless beauty of this 10 inch 13x4 transparent 180% density wig. Choose from small, medium, or large wig caps to find the perfect fit for your style. This is custom made and can take 7 to 28 business days. Shipping takes 2 to...- $225.00
- $225.00
- Unit price
- per
-
Jaylah
Cambodian Kinky straight headband wig in length 18 inches. Available in 20 inch, 22 inch, and 24 inches. Velcro band made with soft fabric, adjustable strap and optional combs. Custom made. Lengths can be longer than listed on our website.- From $575.00
- From $575.00
- Unit price
- per
-
Neveah
☆ V- part Cambodian wig and 18 inches ☆ Custom colored and medium size cap (22.5)- $525.00
- $525.00
- Unit price
- per
-
Selaya
Our Selaya headband wigs are a breeze to apply, without the mess of glue or lace, and lasts a minimum of 5 years! Choose from straight, wavy, and curly varieties, all at the same price. Plus, they can be custom-ordered into frontal or closure...- From $335.00
- From $335.00
- Unit price
- per
-
Shay
Shay is the perfect balance of captivating color and luxurious locks. Her soft 30" waves flow effortlessly for a timelessly stylish look. The 5x5 closure and 200% density and size medium. This is custom made and can take 7 to 28 business days. Shipping...- $525.00
- $525.00
- Unit price
- per
Recently Viewed Products
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per
Example product title
- $19.99
- $19.99
- Unit price
- per